BIP

Komunikat NFZ w sprawie nocnej i świątecznej opieki

Data publikacji: 23 czerwca 2014

Przedstawiamy komunikat Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ dotyczący nocnej i świątecznej opieki medycznej na terenie powiatu tarnogórskiego. Komunikat znaleźć można TUTAJ. Zgodnie z powyższym komunikatem oraz z zapewnieniami Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ ubezpieczeni w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia mogą korzystać z pomocy dowolnego punktu nocnej opieki w zakresie opieki stacjonarnej, wyjazdowej, a także w przypadku konieczności stwierdzenia zgonu.

Przedstawiamy komunikat Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ dotyczący nocnej i świątecznej opieki medycznej na terenie powiatu tarnogórskiego. Komunikat znaleźć można TUTAJ. Zgodnie z powyższym komunikatem oraz z zapewnieniami Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ ubezpieczeni w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia mogą korzystać z pomocy dowolnego punktu nocnej opieki w zakresie opieki stacjonarnej, wyjazdowej, a także w przypadku konieczności stwierdzenia zgonu. Lista punktów świadczących powyższe usługi znajduje się TUTAJ.
Jednocześnie informujemy, że pacjenci, którzy chcą skorzystać z nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (tylko w systemie stacjonarnym) są także przyjmowani przez Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy im. dr. B. Hagera w Tarnowskich Górach, mieszczący się przy ul. Pyskowickiej 47-51– Szpitalny Oddział Ratunkowy: telefon: 32 390 82 00.

Call Now ButtonZadzwoń teraz