Otwarty konkurs ofert na prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Powiecie Tarnogórskim

Data publikacji: 30 lipca 2014

Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach ogłasza otwarty konkurs ofert na prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Powiecie Tarnogórskim. Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały nr 401/1901/2014 Zarządu Powiatu w Tarnowskich Górach z dnia 28 lipca 2014 r. w sprawie otwartego konkursu ofert na prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Powiecie Tarnogórskim. Ponadto zamieszczamy obowiązujący wzór oferty na realizację zadania publicznego (załącznik nr 1 do rozporządzenia ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15.12.2010 r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania – Dz.U. z 2011 r. nr 6, poz. 25).