Najlepsza przestrzeń publiczna – zagłosuj!

Data publikacji: 1 sierpnia 2014

Od dziś można oddawać głosy w plebiscycie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego”, organizowanym przez Zarząd Województwa Śląskiego. Do konkursu zgłoszono trzy projekty z powiatu tarnogórskiego. Są to: budowa sali gimnastycznej w Krupskim Młynie (nr 7), zagospodarowanie terenu sportowo – rekreacyjnego w Krupskim Młynie (nr 8) oraz rewitalizacja amfiteatru w ramach projektu „Konserwacja zabytkowych obiektów założeń pałacowo – parkowych w Świerklańcu jako dziedzictwa kulturowego ziemi śląskiej” (nr 38).

Głosowanie internautów potrwa do końca wakacji. Osobno przedsięwzięcia oceni również komisja konkursowa. Laureatów wskazanych przez jury poznamy w październiku.
Projekty, które biorą udział w konkursie znaleźć można pod adresem http://www.slaskie.pl/npp/?grupa=20&rok=2014&id_menu=21
Gorąco zachęcamy do głosowania na projekty zrealizowane w naszym powiecie!