Do Vitkova na rowerze

Data publikacji: 12 sierpnia 2014

Miasto Kalety organizuje w dniach 18-22 sierpnia rajd rowerowy do partnerskiego Vitkova. Noclegi na polu namiotowym lub w domkach campingowych w Nędzy pod Racioborzem oraz w vitkovskim Podhradi (Autokamp)- ok. 100 zł, a także wyżywienie – na koszt uczestników. Do dyspozycji uczestników, podczas całej trasy, będzie samochód miejski, na którym przewiezione zostaną m.in. namioty oraz większe bagaże. Zapisy prowadzi Jacek Lubos, tel. 34/3527-652.