Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych

Data publikacji: 12 sierpnia 2014

Na pożegnanie wakacji, 30 sierpnia, odbędzie się w naszym powiecie piąta edycja Tarnogórskiego Integracyjnego Rajdu Rowerowego Osób Niepełnosprawnych. Pomysłodawcą imprezy jest Marek Breguła, m.in. laureat powiatowej nagrody Orła i Róży.

Tarnogórski Integracyjny Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych na stałe wpisał się w lokalny kalendarz imprez rekreacyjnych. Jest organizowany dla osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin. Udział w nim jest bezpłatny.

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się u komandora rajdu, którym jest oczywiście Marek Breguła. Przyjmuje zapisy pod numerem tel. 507-052-462.

Patronat nad rajdem objęło wiele znanych osób, w tym prof. Jerzy Buzek, wicemarszałek senatu Maria Pańczyk-Pozdziej, poseł Tomasz Głogowski, a także starosta tarnogórski, burmistrzowie Tarnowskich Gór, Radzionkowa i Kalet, wójt Świerklańca i prezydent sąsiedniego Bytomia.