Szkolenie „Podstawy Księgowości w PES”

Data publikacji: 20 sierpnia 2014

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach ponownie zapraszają przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej (organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, spółek non-profit), a także osoby zajmujące się księgowością w NGO na bezpłatne szkolenie „Podstawy Księgowości w PES”.

W szkoleniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które nie brały udziału w poprzednich szkoleniach „Podstawy księgowości w PES”.
W załączeniu informacja o szkoleniu.

Termin szkolenia: 05.09.2014r. (piątek) godz. 9:00-15:00

W załączeniu informacja o szkoleniu.

Termin szkolenia: 05.09.2014r. (piątek) godz. 9:00-15:00
Miejsce szkolenia: Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry, piętro III, sala 304. Karty zgłoszeniowe należy przesyłać do dnia 02.09.2014r. e-mailem na adres ksiegowosc@tarnowskiegory.com.pl

W razie pytań informacji udziela Pani Anna Cuda tel. 605 821 175