Tarnogórskie trojaczki

Data publikacji: 21 sierpnia 2014

W poniedziałek 18 sierpnia w Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach na świat przyszły trojaczki: Emilia, Natalia i Julia. Szczęśliwymi rodzicami są państwo Anna i Dawid Nowakowie. Państwu Nowakom z okazji narodzin trójki wspaniałych córek składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia zdrowia, cierpliwości i samych radosnych chwil podczas odkrywania uroków wspólnego życia.

Z tej okazji Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach przekazał świeżo upieczonym rodzicom gratulacje oraz upominek – czek na kwotę 3 000 zł. Gdy tylko Mama wraz z trójką pociech opuści szpitalne sale Zarząd Powiatu spotka się z Rodziną Nowaków osobiście.

Trójka dziewczynek to czwarte w historii szpitala trojaczki. Ostatnie przyszły na świat pięć lat temu.