Logotyp Ucze sie w TG

Z okazji jubileuszu 20-lecia Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach składamy wszystkim przedsiębiorcom zrzeszonym w IPH najserdeczniejsze gratulacje i życzenia. Rozwój gospodarczy powiatu nie byłby możliwy bez współpracy i wsparcia przedsiębiorców. Sektor małych i średnich przedsiębiorstw stanowi główny potencjał gospodarczy zarówno w naszym Powiecie, jak i w Polsce i całej Europie. Życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie rozwoju przedsiębiorczości w naszym Powiecie, kolejnych udanych inicjatyw na rzecz środowisk gospodarczych i projektów służących aktywizacji lokalnego rynku pracy oraz satysfakcji i zadowolenia na co dzień.