Emilia, Natalka i Julka już w domu!

Data publikacji: 29 sierpnia 2014

Emilka, Natalia i Julka – trojaczki, które przyszły na świat w powiatowym szpitalu pojechały dziś wraz z rodzicami Anna i Dawidem oraz dziadkami do domu. Szczęśliwą rodzinę w szpitalu pożegnali: ordynator oddziału ginekologii Adam Tiszler, prezes szpitala Janusz Piotrowski wraz z prokurentem Andrzejem Dobrzańskim, prezes Rady Nadzorczej Łukasz Garus oraz Zarząd Powiatu: starosta Lucyna Ekkert, wicestarosta Andrzej Elwart i członek zarządu Marian Szukalski. Rodzice otrzymali wyprawkę dla trojaczków, prezenty i potwierdzenie przelewu na ich konto 3 000 zł stanowiących prezent od władz powiatu.

Żegnani tak licznie rodzice nie kryli wzruszenia z otrzymanych prezentów. Pani Ania szczególnie cieszyła się z powrotu do domu. Przed porodem spędziła w szpitalu 109 dni. Dzięki temu dziewczynki urodziły się w terminie i nie potrzebowały inkubatora. Każda z nich w skali Apgar dostała maksymalne 10 punktów. Trojaczki przyszły na świat w poniedziałek 18 sierpnia rano. Razem ważyły blisko 7,5 kilograma i mierzyły 149 cm długości.