Na rowerach po zdrowie i tolerancję

Data publikacji: 1 września 2014

15 km – z tarnogórskiego Rynku na radzionkowską Księżą Górę – taką trasę do pokonania mieli uczestnicy V Tarnogórskiego Integracyjnego Rajdu Rowerowego Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem wydarzenia był jak co roku Marek Breguła i Rada Dzielnicy Śródmieście Centrum. Uroczystego otwarcia rajdu dokonali m.in. starosta Lucyna Ekkert, wicestarosta Andrzej Elwart, poseł Tomasz Głogowski i burmistrz Kalet Klaudiusz Kandzia. W programie rajdu znalazły się gry i zabawy z nagrodami, wycieczka rowerowa po parku na Księżej Górze oraz wycieczka do Muzeum Chleba.