Grupa „Deine Mutter” chce wasze córki!

Data publikacji: 4 września 2014

Grupa „Deine Mutter” z partnerskiego powiatu Erlangen – Höchstadt wystąpi na tegorocznych „Gwarkach”. Koncert niemieckiego zespołu zaplanowano w sobotę o godz. 17.30 na scenie głównej. Zespół “Deine Mutter”- „Twoja Mama” odkurza pełnym świeżości brzmieniem muzykę z dawnych lat, prezentując jej oblicze w nowym tanecznym blasku dla starszych i młodszych słuchaczy. Ośmiu młodych muzyków oddaje się na scenie rockandrollowi we wszystkich jego wariacjach i odmianach. Oprócz własnych kompozycji czerpią z repertuaru takich artystów jak: Ray Charles, Elvis Presley, Little Richard i Blues Brothers. Ich program nie pozostawia niespełnionych rockandrolowych życzeń. Zabawa, rytmiczna ekstaza, współpraca perkusji, gitary, basu, klawiszy z sekcją instrumentów dętych i z charyzmatycznym wokalistą, są centralnym punktem ich muzycznego widowiska. Czas zacząć taniec o Wasze Córki! Zapraszamy na występ „Deine Mutter”.