Gwarki 2014

Data publikacji: 8 września 2014

Cały weekend tarnogórzanie i mieszkańcy naszego powiatu bawili się na „Gwarkach”. Udział w święcie miasta wzięli także przedstawiciele władz powiatu: starosta Lucyna Ekkert oraz członek Zarządu Powiatu Marian Szukalski. Na gwarkowej scenie wśród licznych gwiazd zaprezentował się zespół „Deine Mutter” z naszego powiatu partnerskiego Erlangen-Hochstadt. Tarnowskie Góry odwiedzili również goście z naszego partnerskiego powiatu w Tucholi. Oto kilka zdjęć z gwarkowskiego pochodu, w którym udział wzięli m.in. uczniowie i nauczyciele szkół powiatu.