Nagroda Starosty Tarnogórskiego – wydłużony termin składania wniosków

Data publikacji: 12 września 2014

W związku z licznymi prośbami mieszkańców powiatu wydłużony został termin przyjmowania wniosków o przyznanie Nagrody Starosty Tarnogórskiego. Wnioski składać można do 26 września! Nagroda może mieć charakter indywidualny lub zbiorowy i może być przyznawana osobom prawnym i fizycznym, a także innym podmiotom, których działalność i wyniki wpływają na rozwój naszego powiatu. Nagroda przyznawana będzie corocznie w formie statuetek oraz dyplomów w następujących kategoriach: kultura, sport oraz nauka i edukacja. Nagroda przyznawana jest w oparciu o zgłoszenie kandydatury w formie pisemnej, na druku wniosku, stanowiącym załącznik do Regulaminu przyznawania Nagrody Starosty Tarnogórskiego, stanowiącego załącznik do powyższej uchwały. Wnioski o przyznanie Nagrody Starosty będą rozpatrywane przez Komisję na podstawie Regulaminu. Skład Komisji oraz zasady przyznania Nagrody szczegółowo określa Regulamin. Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

Regulamin nagrody
Wniosek