Międzynarodowy Plener Malarski 2011

Data publikacji: 17 września 2014

25 lipca 2011 roku w Pałacu w Rybnej otwarto uroczyście „Międzynarodowy Plener Malarski 2011”. To już trzecia edycja pleneru organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. Tym razem współorganizatorem przedsięwzięcia jest Powiat Tucholski. W ciągu pierwszego tygodnia artyści będą tworzyć prace prezentujące powiat tarnogórski. W drugim tygodniu twórcy przebywać będą w powiecie tucholskim. W plenerze udział bierze 17 artystów z Polski, Czech i Belgii.W otwarciu pleneru uczestniczyli: starosta Lucyna Ekkert i wicestarosta Andrzej Pilot.