Logotyp Ucze sie w TG

W Książnicy Tucholskiej w grudniu 2011 roku otwarta została Poplenerowa Wystawa Międzynarodowego Pleneru Artystycznego „Powiat Tarnogórski – Powiat Tucholski 2011″. Wystawę otworzyli Jan Przybysz – członek Zarządu Powiatu Tucholskiego oraz Sylwia Sobczak – naczelnik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu. Wśród przybyłych gości na wernisażu nie mogło zabraknąć delegacji z zaprzyjaźnionego Powiatu Tarnogórskiego w tym pracowników Starostwa Powiatowego oraz artystów, a także naszych lokalnych twórców, którzy brali udział w Międzynarodowym Plenerze Artystycznym „Powiat Tarnogórski – Powiat Tucholski 2011″, który odbył się w dniach 25.07 – 9.08.2011. Powstałe prace inspirowane były urokiem ziemi tarnogórskiej oraz pięknem przyrody powiatu tucholskiego.
FILM Z WERNISAŻU