Wystawa poplenerowa w „Kałamarzu”

Data publikacji: 17 września 2014

Wernisaż wystawy poplenerowej Międzynarodowego Pleneru Artystycznego 2011, odbył się 9 września w Restauracji „Kałamarz” w Tarnowskich Górach. Była to już trzecia edycja pleneru organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. Tym razem współorganizatorem przedsięwzięcia był Powiat Tucholski. W ciągu pierwszego tygodnia artyści tworzyli prace prezentujące powiat tarnogórski. W drugim tygodniu twórcy przebywali w powiecie tucholskim. W plenerze udział wzięło 17 artystów z Polski, Czech, Belgii, Portugalii i Wielkiej Brytanii.