Marta Jeż wśród 30 najzdolniejszych w województwie!

Data publikacji: 19 września 2014

Marta Jeż, uczennica Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych w Tarnowskich Górach, mieszkanka gminy Kalety, znalazła się wśród 30 najzdolniejszych uczniów naszego województwa. Marta jako jedyna reprezentantka powiatu tarnogórskiego odebrała z rąk Wicemarszałek Województwa Śląskiego Aleksandry Skowronek stypendium dla najlepszych uczniów w województwie śląskim. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się 15 września w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego. Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla ucznia, którego zainteresowania wykraczają poza obowiązujący program nauczania i który może poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi. Musi także uzyskać w ostatnim roku szkolnym średnią ocen 4,8 oraz udokumentować wszystkie wybitne osiągnięcia. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!