Bank rozdaje granty

Data publikacji: 23 września 2014

Granty w wysokości od 2,5 tys. zł do 20 tys. czekają na tych, którzy zgłoszą swój pomysł w konkursie Banku Zachodniego WBK. Możliwe obszary wsparcia to: zagospodarowanie lokalnej przestrzeni publicznej, poprawa jej estetyki, czystości, funkcjonalności; poprawa jakości życia; zwiększenie zaangażowania społecznego w kulturę i sztukę; ochrona zabytków, pielęgnowanie i tworzenie miejsc pamięci; upamiętnienie i popularyzacja postaci, które wywarły pozytywny wpływ na lokalne środowisko, ochrona środowiska naturalnego, budowa wspólnot międzypokoleniowych; współpraca między organizacjami. Pomysły zgłaszać można do 21 listopada. Swoją inicjatywę należy zgłosić za pośrednictwem dowolnej fundacji, stowarzyszenia, szkoły, gminy, domu kultury, parafii… Innymi słowy, instytucji lub organizacji pozarządowej, niekomercyjnej, posiadającej osobowość prawną.