Roman Gatys o studiach fotograficznych

Data publikacji: 25 września 2014

1 października 2014 r. o godz. 18.00 w Centrum Kultury Śląskiej Roman Gatys opowie o zakładach fotograficznych, które działały w Tarnowskich Górach w latach 1900 – 1945. Jak wiadomo, pan Gatys jest nie tylko wielkim miłośnikiem i kolekcjonerem porcelany śląskiej, ale ma także inną pasję – stare pocztówki oraz zdjęcia. Spotkanie odbędzie się w ramach wspólnego projektu „Historia lokalna na przykładzie wybranych powiatów, miast i gmin” Centrum Kultury Śląskiej oraz Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej w Gliwicach.