Remontujemy Wyszyńskiego – przepraszamy za utrudnienia

Data publikacji: 9 października 2014

Trwa przebudowa ulicy kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach. Prace prowadzone są na odcinku od ronda „NSZZ Solidarność” do ulicy Obwodowej, na długości 1045 metrów. Roboty drogowe realizowane są odcinkami przy utrzymaniu ruchu wahadłowego. Zalecany objazd wiedzie ulicami Gliwicką i Obwodową lub Opolską. Inwestycja finansowana jest z budżetu Powiatu Tarnogórskiego oraz ze środków pochodzących z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Prace obejmują wymianę nawierzchni asfaltowej, poszerzenie istniejących miejsc postojowych wzdłuż ulicy oraz wykonanie nowej nawierzchni chodnika po stronie parku i zatoki autobusowej w okolicach cmentarza. Zakończenie robót planowane jest pod koniec listopada. Za utrudnienia przepraszamy.