V Mistrzostwa Powiatu Tarnogórskiego w skacie

Data publikacji: 27 października 2014
Herb Powiatu Tarnogórskiego

25 października w Pubie Sektor odbył się finałowy turniej V Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Tarnogórskiego w skata 2014. Na starcie stanęło 16 najlepszych szkaciorzy, mieszkańców powiatu tarnogórskiego, wyłonionych spośród 56 uczestników pięciu turniejów o Złotą Karbidkę 2014, organizowanych przez Klub 22. Tegorocznym Skatowym Mistrzem Powiatu Tarnogórskiego został Piotr Kowalczyk z Radzionkowa (18 pkt).

25 października w Pubie Sektor odbył się finałowy turniej V Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Tarnogórskiego w skata 2014. Na starcie stanęło 16 najlepszych szkaciorzy, mieszkańców powiatu tarnogórskiego, wyłonionych spośród 56 uczestników pięciu turniejów o Złotą Karbidkę 2014, organizowanych przez Klub 22. Tegorocznym Skatowym Mistrzem Powiatu Tarnogórskiego został Piotr Kowalczyk z Radzionkowa (18 pkt). I v-ce Mistrzem – Joachim Kalyta z Tarnowskich Gór, a II v-ce Mistrzem Stanisław Urbańczyk z Radzionkowa (obaj po 15 pkt.), kolejne miejsca zajęli: Franciszek Minkina z Radzionkowa i Marian Dworaczek z Tarnowskich Gór.
Mistrzostwa prowadził i sędziował Klemens Dziedzic, medale, puchary i nagrody wręczyła w imieniu Starosty Tarnogórskiego Sekretarz Powiatu Aleksandra Król – Skowron.

Call Now ButtonZadzwoń teraz