Organizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych i 7 listopada

Data publikacji: 28 października 2014
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Informujemy, że w związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych organizacja ruchu na remontowanej ulicy Kard. Wyszyńskiego dostosowana zostanie w sposób umożliwiający parkowanie i dostęp do cmentarza. Parking zlokalizowany w obrębie cmentarza wojskowego oraz pas postojowy na odcinku od kościoła do ul. Strzelców Bytomskich oraz od posesji nr 25 do ul. Wyspiańskiego zostaną udostępnione do parkowania. Z kolei pas postojowy na odcinku od ul. Strzelców Bytomskich do posesji nr 25 wykorzystywany będzie do składowania materiałów budowlanych. Co istotne – od dnia 30 października.2014 r.

Informujemy, że w związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych organizacja ruchu na remontowanej ulicy Kard. Wyszyńskiego dostosowana zostanie w sposób umożliwiający parkowanie i dostęp do cmentarza. Parking zlokalizowany w obrębie cmentarza wojskowego oraz pas postojowy na odcinku od kościoła do ul. Strzelców Bytomskich oraz od posesji nr 25 do ul. Wyspiańskiego zostaną udostępnione do parkowania. Z kolei pas postojowy na odcinku od ul. Strzelców Bytomskich do posesji nr 25 wykorzystywany będzie do składowania materiałów budowlanych. Co istotne – od dnia 30 października.2014 r. na jezdni ul. Kard. Wyszyńskiego nie będą występować zawężenia pasów ruchu. Lokalizacje tymczasowych przystanków autobusowych nie ulegną zmianie. Rozpoczęcie robót na kolejnych etapach nastąpi od 03.11.2014 r. Za wszelkie niedogodności spowodowane prowadzonym remontem przepraszamy. Informujemy również, że jak co roku zostaną wprowadzone ograniczenia parkowania na ul. Kard. Wyszyńskiego od skrzyżowania z ulicą Krótką do Obwodnicy oraz na ul. Gliwickiej od skrzyżowania z ul. Łomnickiego do Ronda Solidarności.

7 listopada, z powodu rozpoczynających się uroczystym capstrzykiem obchodów Święta Niepodległości na czas przemarszu wojska i mieszkańców na Cmentarz Wojskowy na 15 minut zamknięte zostanie rondo „Solidarności” W godz. 17.20 – 17.35 ruchem przy rondzie kierowała będzie policja.

Call Now ButtonZadzwoń teraz