Reprezentacja na sportowo

Data publikacji: 28 października 2014

17 października, na „Orliku” przy Zespole Szkół Techniczno – Usługowych w Tarnowskich Górach odbyły się rozgrywki sportowe Powiatowej Reprezentacji Młodzieży pod hasłem „Sport to zdrowie”. Organizatorami imprezy byli opiekunowie PRM z: Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Wieloprofilowego Zespół Szkół oraz Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych.
5-osobowe drużyny z dziewięciu szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnogórskiego rywalizowały w różnych konkurencjach, które przygotowali i oceniali nauczyciele: Jerzy Siwy i Łukasz Jonderko.

I zaszczytne miejsce wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych z Radzionkowa pod opieką Ewy Mann w składzie: Klaudiusz Gałuszka, Jacek Neuman, Aleksander Samborek, Seweryn Muszyński i Robert Szewczyk. II miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych a III miejsce: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!