III Bieg Niepodległości w Zielonej

Data publikacji: 3 listopada 2014

11 listopada, punktualnie o godzinie 12.00, w Kaletach – Zielonej, spod Drzewa Wolności wystartuje trzeci już z kolei Bieg Niepodległości. Biegacze będą mieć do pokonania nieco ponad 8 km, zaś trasa biegu pokrywać się będzie w większości ze szlakiem „Zielona Pętla”. Klasyfikacja przeprowadzona zostanie w sześciu kategoriach (po trzy dla mężczyzn i kobiet), jako nagrodę dla zdobywców pierwszych miejsc przewidziano sprzęt sportowy, ponadto biegacze z miejsc 1-3 otrzymają puchary. Wszystkim startującym burmistrz miasta Klaudiusz Kandzia wręczy pamiątkowe dyplomy oraz biało – czerwone kotyliony.

Zapisać na bieg można się już dziś wypełniając kartę zgłoszenia i przesyłając ją pod adres mailowy: jacek.lubos@kalety.pl Wszelkie informacje na temat biegu znają Państwo w regulaminie.