Inkubator szkoli za darmo

Data publikacji: 6 listopada 2014

Tarnogórski Inkubator Przedsiębiorczości włączył się w tegoroczną edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Z tej okazji 18 listopada organizuje szkolenie dla osób rozpoczynających lub chcących rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej pod tytułem: „Podatki i ZUS w działalności gospodarczej”. Jeśli masz pomysł na biznes, ale gubisz się w gąszczu regulacji dotyczących podatków i obowiązków wobec ZUS, to koniecznie zainteresuj się tą propozycją!
W trakcie szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:
-wybór formy opodatkowania,
-obowiązki podatkowe nowych przedsiębiorców,

W trakcie szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:
-wybór formy opodatkowania,
-obowiązki podatkowe nowych przedsiębiorców,
-zasady zgłaszania do ubezpieczenia,
-podleganie ubezpieczeniom osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjno-szkoleniowej Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o.o. przy ulicy Sienkiewicza 49, w godz. 9:00 – 12:30.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu.
Dodatkowo oferujemy możliwość założenia konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i zapisy:
-osobiście, w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
-e-mailowo, pod adresem: borecki@tarnogorski.pl
-telefonicznie, pod numerem: 32 393 29 52
Zapisy prowadzone będą od 6 do 17 listopada 2014 r. lub do wyczerpania miejsc.

Serdecznie zapraszamy!