Uwaga – zmiana organizacji ruchu na ulicy Wyszyńskiego!

Data publikacji: 7 listopada 2014

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu robót związanych z remontem ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach, informujemy, iż w dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana organizacji ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu pasa stanowiącego wlot do centrum. A zatem wjazd do centrum miasta ulicą Wyszyńskiego jest niemożliwy. W związku z powyższym wyznaczone zostały stosowne objazdy. Objazdy prowadzone są ulicami Obwodową –Gliwicką oraz ulicami Obwodową – Opolską. Planowany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu przewiduje się do końca listopada 2014 r.