Podziękowania za 4 lata współpracy

Data publikacji: 13 listopada 2014

Na ostatniej w tej kadencji naradzie z naczelnikami Starostwa Powiatowego spotkali się dziś starosta Lucyna Ekkert i wicestarosta Andrzej Elwart. Podziękowali szefom komórek organizacyjnych urzędu za 4 lata współpracy oraz wsparcie dla realizowanych przez Zarząd Powiatu przedsięwzięć.

Są życiu pewne etapy, są też etapy, które wyznaczają kadencje samorządu. Dziękuję za te 4 wspólne lata, za współpracę i wyrozumiałość związaną z koniecznością utrzymania finansowej dyscypliny – mówiła starosta Lucyna Ekkert. – Zdecydowałam się ubiegać o mandat radnej Sejmiku Wojewódzkiego ponieważ w czasie mojej kariery zawodowej zdobyłam doświadczenie w pracy na różnych szczeblach samorządu. Pracowałam w Urzędzie Marszałkowskim, a teraz zdobyłam doświadczenie w pracy w powiecie. Jeżeli uda mi się zdobyć mandat, to w pierwszej kolejności dbać będę o Powiat Tarnogórski – dodała.

Pani Starosto, my, jako pracownicy, także dziękujemy za 4 lata współpracy oraz za okazywane wsparcie i życzliwość. Życzymy sukcesów zawodowych i pomyślności w życiu osobistym!