Szkoła przyjazna żywieniu i aktywności fizycznej

Data publikacji: 20 listopada 2014
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Zespół Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach znalazł się wśród szkół, które zdobyły Certyfikat „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej” w roku szkolnym 2013/2014. Wyróżnienie to otrzymała tylko połowa z pośród 1600 szkół i przedszkoli w całej Polsce zgłoszonych do programu „Szkoła i przedszkole przyjazne żywieniu i aktywności fizycznej”. Organizatorzy serdeczne dziękują liderom, dyrektorom i nauczycielom za zaangażowanie, oryginalne pomysły oraz szerzenie idei zdrowego stylu życia wśród uczniów i ich rodziców.

Zespół Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach znalazł się wśród szkół, które zdobyły Certyfikat „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej” w roku szkolnym 2013/2014. Wyróżnienie to otrzymała tylko połowa z pośród 1600 szkół i przedszkoli w całej Polsce zgłoszonych do programu „Szkoła i przedszkole przyjazne żywieniu i aktywności fizycznej”. Organizatorzy serdeczne dziękują liderom, dyrektorom i nauczycielom za zaangażowanie, oryginalne pomysły oraz szerzenie idei zdrowego stylu życia wśród uczniów i ich rodziców. Zachęcają także do równie owocnej działalności w roku szkolnym 2014/2015 w celu utrzymania certyfikatu „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej”.

Liderzy zadania 2 projektu KIK34: prof. Jadwiga Charzewska, dr Renata Czarniecka -Instytut Żywności i Żywienia oraz dr Katarzyna Wolnicka oraz dr Dorota Trzcińska -Instytut Żywności i Żywienia Akademia Wychowania Fizycznego

Lista placówek, które za sprawne prowadzenie i rozwijanie działań promujących prawidłowe żywienie i aktywność fizyczną w roku szkolnym 2013/2014 (w ramach projektu „Zachowaj równowagę”) otrzymują certyfikat Szkoły / Przedszkola Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej.

Call Now ButtonZadzwoń teraz