Dzień Pracownika Socjalnego

Data publikacji: 21 listopada 2014

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim pracownikom socjalnym placówek powiatu tarnogórskiego składamy serdeczne życzenia. Dziękujemy za wysiłek i poświęcenie wkładane w pomoc osobom potrzebującym oraz profesjonalne zaangażowanie w służbę drugiemu człowiekowi. Praca socjalna to praca niezwykle trudna i odpowiedzialna, do której potrzeba ludzi niezwykłych. Państwa działania dla wielu osób stanowią niezbędne i często jedyne wsparcie, które pozwala im przezwyciężyć nie jeden trud ludzkiego życia. Niech radość i zadowolenie podopiecznych będzie dla Państwa inspiracją do coraz lepszej pracy na rzecz potrzebujących. Niech każdy dzień pracy przynosi zadowolenie i satysfakcję. W tym szczególnym dniu życzymy Państwu energii do realizacji ciekawych projektów socjalnych oraz dużo sił i radości na dalsze lata pracy. Łączymy życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności zarówno w życiu prywatnym i zawodowym.