Dni Kultury Żydowskiej w „Jordanie”

Data publikacji: 24 listopada 2014

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach (ul. Gliwicka 36) zaprasza 2 i 9 grudnia na Dni Kultury Żydowskiej w „Jordanie”. W programie prezentacje grup teatralnych i muzycznych. 2 grudnia o godz. 17.00 „Ejns, cwej, draj” – wiersze i wyliczanki żydowskie a o godz. 18.00 „Świetlista szata” – bajka żydowska. Natomiast 9 grudnia o godz. 17.00 – spektakl muzyczny „Żydowskie motywy” ze specjalnym udziałem wokalistek i akordeonistki. Polecamy!