Stefania Zacharska ma 108 lat!

Data publikacji: 25 listopada 2014

Najstarsza mieszkanka Tarnowskich Gór, Pani Stefania Zacharska kończy dzisiaj 108 lat. W imieniu Zarządu Powiatu w Tarnowskich Górach z kwiatami odwiedziła ją Elżbieta Susek – Naczelnik Wydziału Edukacji tarnogórskiego starostwa. Pani Stefania urodziła się w Stanisławowie na Kresach. Jest emerytowaną nauczycielką Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych gdzie uczyła od 1945 do 1972 roku.
Pani Stefani Zacharskiej życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.

Pani Stefani Zacharskiej życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.