Pierwsza sesja, nowy zarząd

Data publikacji: 28 listopada 2014

Nowe władze powiatu wybrano na pierwszej w tej kadencji sesji Rady Powiatu. Starostą został Józef Burdziak, wicestarostą Marian Szukalski, członkiem Zarządu Powiatu Andrzej Elwart. Na przewodniczącego Rady Powiatu wybrano Adama Chmiela, a jego zastępcami: Jarosława Czaplę i Jana Gryca. Nowy starosta zapewnił, że będzie kontynuował działania poprzedników, wzbogacając je o własne doświadczenia i pomysły. – Zrobię wszystko, by nie zawieść zaufania wyborców – oświadczył starosta Józef Burdziak.