Nowe radiowozy w powiecie

Data publikacji: 4 grudnia 2014

W tym tygodniu Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach podinsp. Andrzej Wystalski uroczyście przekazał kluczyki do nowych radiowozów. Samochody trafiły do wydziału ruchu drogowego, wydziału do walki z przestępczością gospodarczą oraz do komisariatu w Radzionkowie i Pyrzowicach.


W tym tygodniu Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach podinsp. Andrzej Wystalski uroczyście przekazał kluczyki do nowych radiowozów. Samochody trafiły do wydziału ruchu drogowego, wydziału do walki z przestępczością gospodarczą oraz do komisariatu w Radzionkowie i Pyrzowicach.

2 grudnia Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach podinsp. Andrzej Wystalski uroczyście odebrał z rąk nowego Starosty Tarnogórskiego Józefa Burdziaka kluczyki do nowego radiowozu policyjnego. Przekazanie miało miejsce przed budynkiem tarnogórskiej komendy. Zakup pojazdu został współfinansowany ze środków starostwa oraz projektu Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach w ramach „Sponsoringu 2014”. Komendant przeznaczył radiowóz do służby dla policjantów wydziału ruchu drogowego celem poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu.

Przyjmując kluczyki podinsp. Andrzej Wystalski złożył podziękowania za dofinansowanie zakupu radiowozu, wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę oraz złożył gratulacje nowemu staroście oraz wicestaroście Marianowi Szukalskiemu.

Tego samego dnia uroczyste wręczenie nowego pojazdu odbyło się na terenie tarnogórskiej komendy. Szef tarnogórskich policjantów przekazał nowo zakupiony samochód policjantom wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.

Po południu komendant podinsp. Andrzej Wystalski odebrał kluczyki do nowego radiowozu z rąk burmistrza Radzionkowa dr Gabriela Tobora. Przekazanie miało miejsce przed budynkiem komisariatu w Radzionkowie. Zakup pojazdu był współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Radzionkowie oraz projektu Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach w ramach „Sponsoringu 2014”. Komendant przeznaczył radiowóz do służby dla policjantów z tamtejszego komisariatu. Podinsp. Andrzej Wystalski złożył podziękowania za dofinansowanie zakupu radiowozu, wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę oraz złożył gratulacje burmistrzowi.

W środę, 3 grudnia odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do nowego radiowozu dla policjantów z komisariatu w Pyrzowicach. Podczas uroczystego spotkania obecni byli m.in. przedstawiciele Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice, gdzie mieści się siedziba komisariatu. Komendant przekazał nowy samochód dla policjantów prewencji. Jednocześnie szef tarnogórskich funkcjonariuszy podziękował władzom lotniska za pomoc i współdziałanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie lotniska oraz gminy Ożarowice.

W tym tygodniu dla tarnogórskich policjantów trafiło 5 nowych samochodów. Cztery zostały zakupione przy współudziale lokalnych władz. Radiowozy obok niezbędnego sprzętu umożliwiającego stróżom prawa codzienną służbę, wyposażone są w klimatyzację, ABS, nowoczesne radiostacje oraz silniki o mocy ponad 130 koni mechanicznych.

Call Now ButtonZadzwoń teraz