Dzień Wolontariusza

Data publikacji: 5 grudnia 2014
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy poświęcają swój czas i energię pomagając innym. Święto ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1985 roku i od tego czasu obchodzone jest zawsze 5 grudnia. Wszystkim wolontariuszom, z okazji ich święta, składamy serdeczne życzenia oraz słowa uznania za życzliwość, poświęcenie oraz gotowość niesienia pomocy, radości i nadziei osobom potrzebującym wsparcia.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy poświęcają swój czas i energię pomagając innym. Święto ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1985 roku i od tego czasu obchodzone jest zawsze 5 grudnia. Wszystkim wolontariuszom, z okazji ich święta, składamy serdeczne życzenia oraz słowa uznania za życzliwość, poświęcenie oraz gotowość niesienia pomocy, radości i nadziei osobom potrzebującym wsparcia. Życzymy szczęścia w życiu osobistym, realizacji wszystkich najwspanialszych marzeń i planów, cennych doświadczeń, a przede wszystkim tego, żeby każdy gest i każdy uśmiech wracał do Was i dawał Wam siłę.

Aby rozwijać wolontariat w sposób kompleksowy powstał Projekt „Polska Fabryka Dobra”. Jednym z głównych zadań tego przedsięwzięcia jest integracja gmin w całej Polsce, by przy niewielkim wkładzie każdej z nich stworzyć największą w naszym kraju kampanię promującą wolontariat wśród dzieci i młodzieży, która swym zasięgiem obejmie nawet najmniejsze szkoły w Polsce.
Więcej informacji na: www.fam.org.pl, www.polskafabrykadobra.fam.org.pl oraz FB Fabryki.

Call Now ButtonZadzwoń teraz