Hej kolęda, kolęda!

Data publikacji: 9 grudnia 2014

Świąteczny chór pracowników Starostwa Powiatowego, jak co roku o tej porze, rozpoczął próby do występu jasełkowego pod nazwą „Tarnogórzanie śpiewają kolędy”. Zespół tradycyjnie zaprezentuje się pod dyrekcją Jacka Pieczyka. Koncert „Tarnogórzanie śpiewają kolędy” odbędzie się na tarnogórskim Rynku w piątek 19 grudnia. Wystąpią zespoły działające przy tarnogórskich świetlicach, chóry złożone z pracowników Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz harcerze. Wspólne śpiewanie kolęd odbywa się w Tarnowskich Górach od 2007 roku. Szczegółowy program niebawem.