Świąteczne spotkanie u „Serdecznych”

Data publikacji: 16 grudnia 2014

Tradycyjnie już w Centrum Bankietowo – Konferencyjnym „Koral” w Miasteczku Śląskim odbyło się spotkanie opłatkowe tarnogórskiego stowarzyszenia „Serdeczni”. Jak co roku wigilia była okazją do uhonorowania osób pomagających stowarzyszeniu. Kwiaty i pamiątkowe dyplomy z rąk prezes Gabrieli Kowalskiej odebrali Mieczysław Dumieński – prezes Fundacji na Rzecz Dzieci Miasteczko Śląskie oraz Jan Jelonek – prezes firmy „Koral”. W poczet honorowych członków stowarzyszenia „Serdeczni” przyjęci zostali: była starosta Lucyna Ekkert i ojciec kamilianin Rafał Szamsza. Na tę wyjątkową świąteczną okazję jasełka przygotowali podopieczni stowarzyszenia „Serdeczni”, Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Świetlicy Środowiskowej. Spotkanie uświetnił występ Bernadety Kowalskiej wraz z przyjaciółmi oraz wizyta Świętego Mikołaja i elfików. W opłatkowym spotkaniu, które odbyło się 12 grudnia wzięło udział około 100 osób. Starostwo reprezentowała sekretarz Aleksandra Król – Skowron.