Opłatek, ciepły posiłek i prezenty od śnieżynek

Data publikacji: 18 grudnia 2014

18 grudnia najbardziej potrzebujący mieszkańcy naszego powiatu mogli podzielić się opłatkiem i zjeść ciepły posiłek. Spotkanie wigilijne dla potrzebujących zorganizowały jak co roku: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Caritas Parafii Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Opatowicach. Zebranym przy wigilijnym stole, w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Tarnowskich Górach, życzenia złożyli: ksiądz prałat Eugeniusz Bienek, starosta Józef Burdziak, przewodniczący Rady Powiatu: Adam Chmiel, radna Krystyna Trzęsiok i były radny Paweł Mrachacz. Radość na twarzach dzieci wywołały prezenty przyniesione przez śnieżynki.