Wigilijne spotkanie samorządowców

Data publikacji: 18 grudnia 2014

Na dorocznym spotkaniu opłatkowym zebrali się 17 grudnia w Starostwie Powiatowym członkowie Zarządu Powiatu Tarnogórskiego, radni Rady Powiatu, przedstawiciele władz gmin, dyrektorzy jednostek organizacyjnych powiatu i reprezentanci służb mundurowych. Gości powitali: starosta Józef Burdziak i przewodniczący Rady Powiatu Adam Chmiel, którzy skierowali do zebranych życzenia świąteczne i noworoczne. Opłatki poświęcił ksiądz Sebastian Mendrok, proboszcz Parafii Ewangelicko – Augsburskiej. Spotkanie uświetnił występ zespołu „Szansa” z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach.