Wyszyńskiego po remoncie

Data publikacji: 18 grudnia 2014

Ponad milion złotych kosztowała zakończona niedawno przebudowa ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach. Inwestycja sfinansowana została z budżetu powiatu tarnogórskiego oraz ze środków pochodzących z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Prace obejmowały wymianę nawierzchni asfaltowej, poszerzenie istniejących miejsc postojowych wzdłuż ulicy oraz wykonanie nowej nawierzchni chodnika po stronie parku i zatoki autobusowej w okolicach cmentarza. Dokładny koszt zadania to 1 100 567,84 zł, z czego 484 923,17 pochodziło z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Odbioru inwestycji z udziałem Zarządu Powiatu, byłej starosty Lucyny Ekkert oraz przedstawicieli Zarządu Dróg Powiatowych i wykonawcy dokonano 18 grudnia.