Logotyp Ucze sie w TG

Świąteczny chór pracowników Starostwa Powiatowego wystąpił w piątek na tarnogórskim Rynku w ramach wieczoru zatytułowanego “Tarnogórzanie śpiewają kolędy”. Pod Ratuszem zaprezentowały się także m.in. zespoły działające przy tarnogórskich świetlicach, chór pracowników Urzędu Miasta, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz harcerze. Co ostatni przynieśli mieszkańcom oraz władzom miasta i powiatu Betlejemskie Światełko Pokoju. Życzenia mieszkańcom miasta i powiatu złożył starosta Józef Burdziak.