Podstawowa opieka medyczna

Data publikacji: 5 stycznia 2015

Informujemy, że w związku z niepodpisaniem przez część świadczeniodawców umów na świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia uruchomił całodobową infolinię: 32 750 66 05 oraz zamieścił na swojej stronie internetowej www.nfz-katowice.pl wykaz placówek, które aktualnie udzielają świadczeń medycznych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Informujemy także, że mieszkańcy naszego powiatu, którzy nie mogą skorzystać z podstawowej opieki medycznej w przychodniach, z których do tej pory korzystali, przyjmowani są na oddziale SOR Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. im. B. Hagera w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 47-51, w godzinach od 8.00 do 18.00.