Trzej Królowie przybyli do Łubia

Data publikacji: 7 stycznia 2015

Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Dzień Trzech Króli świętowali w tym roku, wyjątkowo dwa dni wcześniej, czyli 4 stycznia podopieczni oraz pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Łubiu. Jak co roku było wspólne kolędowanie, pastorałki i operetkowe przeboje w wykonaniu artystów Opery Śląskiej – Sabiny Olbrich-Szafraniec i Mieczysława Błaszczyka. Była również msza święta, którą z tej okazji odprawił tradycyjnie emerytowany już Ksiądz Biskup Gerard Kusz. Biskupa oraz zebranych gości powitał dyrektor DPS-u – Stanisław Parkitny. Powiat Tarnogórski na uroczystości reprezentowali: starosta Józef Burdziak i przewodniczący Rady Powiatu Adam Chmiel.