Policja ma nowego komendanta

Data publikacji: 12 stycznia 2015

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach od 9 stycznia ma nowego szefa. Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Tadeuszowi Stuchlikowi. Dotychczas był on zastępcą komendanta w tarnogórskiej jednostce. Zmiana ma związek z objęciem przez dotychczasowego szefa tarnogórskiej policji podinsp. Andrzeja Wystalskiego kierowania komendą w Mikołowie.

W uroczystości, która odbyła się w katowickiej komendzie wojewódzkiej, udział wzięli zastępcy Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji – mł. insp. Zbigniew Klimus, insp. Roman Rabsztyn i mł.insp. Piotr Kucia, a także Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach mł. insp. Mirosław Kolasa i Naczelnik Wydziału Prezydialnego KWP w Katowicach mł. insp. Dariusz Taborowski.
Generał Jarosz życzył nowo powołanemu komendantowi wytrwałości i sukcesów w pracy, wręczył mu też uroczysty adres związany z objęciem nowego stanowiska.