Noworoczne spotkanie strażaków

Data publikacji: 20 stycznia 2015

Strażacy z 34 działających w naszym powiecie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych zebrali się 20 stycznia w na corocznym tradycyjnym spotkaniu noworocznym. Spotkanie, które odbyło się w Centrum Bankietowo – Konferencyjnym „Koral” w Miasteczku Śląskim zorganizowane zostało przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Tarnowskich Górach. Zgromadzonym strażakom życzenia złożyli m.in. ksiądz Henryk Kuczob – kapelan strażaków, Józef Burdziak – starosta tarnogórski, druh Jan Jenczek – prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Tarnowskich Górach, Ryszard Świderski – komendant Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach, Zbigniew Meres – wiceprezes Zarządu Głównego Związku OSP RP oraz wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu. Spotkanie było okazją do podsumowana działań ratowniczo – gaśniczych prowadzonych na terenie powiatu tarnogórskiego w roku ubiegłym. Wieczór uświetnił występ Bernadety Kowalskiej.