Spotkanie z wójtami i burmistrzami

Data publikacji: 27 stycznia 2015

Nawiązanie współpracy oraz dyskusja dotycząca wypracowania wspólnego stanowiska jednostek samorządu terytorialnego w kluczowych sprawach dotyczących Powiatu Tarnogórskiego było celem pierwszego spotkania nowego Zarządu Powiatu z wójtami i burmistrzami naszych gmin. Rozmawiano m.in. o współpracy w takich obszarach jak: obsługa bezrobotnych w poszczególnych gminach, budowa drogi S-11 i połączenia kolejowego do lotniska w Pyrzowicach oraz promocja szkolnictwa zawodowego wśród uczniów gimnazjów pod kątem potrzeb rynku pracy. Spotkania będą odbywać się cyklicznie.

Nawiązanie współpracy oraz dyskusja dotycząca wypracowania wspólnego stanowiska jednostek samorządu terytorialnego w kluczowych sprawach dotyczących Powiatu Tarnogórskiego było celem pierwszego spotkania nowego Zarządu Powiatu z wójtami i burmistrzami naszych gmin. Rozmawiano m.in. o współpracy w takich obszarach jak: obsługa bezrobotnych w poszczególnych gminach, budowa drogi S-11 i połączenia kolejowego do lotniska w Pyrzowicach oraz promocja szkolnictwa zawodowego wśród uczniów gimnazjów pod kątem potrzeb rynku pracy. Spotkania będą odbywać się cyklicznie.

Call Now ButtonZadzwoń teraz