Oświadczenie Starosty Tarnogórskiego

Data publikacji: 7 lutego 2015

Dnia 5 lutego br Starosta Powiatu Tarnogórskiego Józef Burdziak przedstawił ordynatorom i pielęgniarkom oddziałowym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego Spółka Akcyjna w Tarnowskich Górach nowego Prezesa Zarządu Jerzego Ptaka i ordynatora oddziału Internistycznego Panią dr nauk medycznych Ewę Grała na stanowisko dyrektora ds. medycznych.

Starosta potwierdził, że ma pełne zaufanie do nowych władz szpitala i oczekuje obopólnej dobrej współpracy w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w świadczeniu usług medycznych na wysokim poziomie. Prezes zarządu Jerzy Ptak zadeklarował Staroście, lekarzom i pielęgniarkom nowe otwarcie w działalności szpitala, które opierać się będzie na zespołowej pracy całego personelu dla dobra przede wszystkim mieszkańców powiatu tarnogórskiego.