Akcja „Zima” na drogach powiatu

Data publikacji: 9 lutego 2015

Przypominamy, że w obecnym sezonie zimowym odśnieżanie dróg powiatowych na terenie gmin Świerklaniec i Radzionków prowadzone jest przez Zakład Usługowy Konserwacja Terenów Zielonych Jacek Wieczorek z siedzibą w Bytomiu przy ul. Władysława Łokietka 4. Obowiązki zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Tworoga, Krupskiego Młyna, Kalet i Zbrosławic należą do Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego Larix Sp. z o.o. z siedzibą w Lublińcu przy ul. Klonowej 11. Na terenie gmin: Miasteczko Śląskie, Ożarowice i Tarnowskie Góry zimowe utrzymanie dróg powiatowych realizowane jest przez firmę BIO – EKOS Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Nowym Chechle przy ul. Leśnej 63. Podobnie jak w latach ubiegłych, Zarząd Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach prowadził całodobowe dyżury. Wszelkie informacje dotyczące stanu dróg należy w pierwszej kolejności zgłaszać dyżurnym Akcji „Zima” pod numerami telefonu: 32 285 48 62 lub 607 930 002.