„Drzemią wróżki…” w Jordanie

Data publikacji: 10 lutego 2015

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury serdecznie zaprasza do pracowni-galerii Bakcyl w PMDK im. Jordana, na wernisaż powarsztatowej wystawy „Drzemią wróżki…”, który odbędzie się 19 lutego (czwartek) 2015, o godz. 18:00.

Cykl feryjnych warsztatów artystycznych w Jordanie był skierowany do par międzypokoleniowych – dorosłych z dziećmi (w każdym wieku). W trakcie spotkań prowadzonych przez Marię Kurtz uczestnicy mieli okazję nie tylko do poznania ciekawych technik plastycznych (masa papierowa, techniki malarskie), ale przede wszystkich do wspólnych przeżyć estetycznych. Obudzone wróżki to przewodniczki po bajkowej krainie wyobraźni, z którymi uczestnicy tropili inspiracje, bawili się słowem, dźwiękiem, literaturą, fotografią. Efekty tych zmagań można zobaczyć na wystawie, która potrwa do końca marca 2015 roku.

W warsztatach wzięli udział:

• Agnieszka Pawełek z córką Martą,
  • Marta Pawliczek z córkami Jagodą i trzyletnią Malwinką oraz Kasią,