Targi pracy

Data publikacji: 19 lutego 2015

Powiatowy Urząd Pracy informuje, że tegoroczne Targi Pracy odbędą się w dniu 10 kwietnia 2015 roku w godzinach od 10.00 do 12.00 w Tarnogórskim Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach.

Targi Pracy stanowią doskonałą okazję do bezpośredniego spotkania osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia z grupą potencjalnych pracodawców – zarówno z terenu powiatu jak i miast ościennych.

Oprócz pracodawców w Targach rokrocznie uczestniczą reprezentanci Młodzieżowych Biur Pracy, uczelni wyższych, jednostek szkolących, śląskich urzędów pracy, agencji pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej oraz specjaliści z instytucji współpracujących i działających na lokalnym rynku pracy. Przez cały czas trwania Targów do dyspozycji uczestników będą Doradcy Klienta, którzy pomogą w sporządzeniu profesjonalnego życiorysu i listu motywacyjnego oraz udzielą informacji nt. instrumentów rynku pracy.