Wizyta Starosty w Hospicjum Królowej Pokoju

Data publikacji: 19 lutego 2015

W dniu 19.02.2015 r. Pan Józef Burdziak Starosta Tarnogórski złożył wizytę w siedzibie tarnogórskiego Stowarzyszenia „Hospicjum Królowej Pokoju” w Tarnowskich Górach przy ul. Opolskiej 26c. Prezesi Stowarzyszenia Pani Eleonora Grajczyk i Pan Eugeniusz Sobota wraz z Członkami Zarządu przedstawili Staroście stan zaawansowania prac remontowych oraz poinformowali o świadczeniach i pomocy które udzielają osobom chorym oraz ich rodzinom. Pan Starosta wyraził podziękowanie za dotychczasowa pracę wolontariuszom, lekarzom i wszystkim członkom stowarzyszenia.

Pan Starosta zobowiązał się przekazać na rzecz „Hospicjum Królowej Pokoju” w Tarnowskich Górach przy ul. Opolskiej 26c 1% podatku wsparcia i zachęca do przekazania takiej darowizny.